Toplantı & Restaurant

Toplantı & Restaurant

GardenIa Restaurant

Otelimizin 500 m2’lik ‘hayat alanı’ Gardenia, müşterilerimize açık havada kahvaltı ve yemek keyfi sunarken, ‘açıkhava düğünü’ yapmak isteyenlere 400 kişiye kadar davet olanakları da sunmaktadır. Özel günlerine kalite katmak ve davetlilerine unutulmaz anlar yaşatmak isteyen Bursalılar, şimdi İpekyolu Gardenia’da buluşuyor…

Salon ve Toplantı Odası

Sosyal aktiviteleriniz, sevdiklerinizle paylaşacağınız özel günler ve kutlamalar için tasarlanmış, kaliteli ve şık eşyalarla düzenlenmiş salonumuz ve modern teknik ekipmanlarla donatılmış ve toplantılarınız için dinamik bir ortam sunan Toplantı Odamız’la kişi ve kurumlara ‘proservis’ hizmeti de veriyoruz.

İpekyolu Propack Servisi

Otelimiz Butik hizmet verdiğinden, 30 kişiye kadar ‘yatılı konaklama’ ve 150 kişiye kadar da konferans, toplantı ve düğün organizasyonları uygulamasında propack hizmeti de sunmaktadır.

Günlük, haftalık veya süreli kiralama hizmeti ile tüm olanakların kişi ve kuruluşlara tahsis edildiği bu süreçte, otelimiz personeli de kurumsal yapınızın bir parçası olarak hizmet sunmakta; bu süreçte dışarıdan müşteri kabul edilmemektedir.